Praca Kelner/ka Barman/ka mega napiwki dla Ciebie

Dodane: Sobota, 22 Wrzesień, 2018  11:03
Promowane Ogólnopolskie
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Dodatkowe: Brak wymagań
  • Płaca brutto min.: 3550
  • Płaca brutto max.: 4000
  • Pracodawca:Karczma Krynicka

Zatrudnie do pracy na stanowisko kelnerka/barmanka osoby dyspozycyjne do LISTOPADA lub na weekend. Oferta wazna od LUTEGO do listopada Oferta wraz z bezplatnym zakwaterowaniem i posilkiem .Praca dla osob z doswiadczeniem. Wysokie wynagrodzenie!!! od 3500zl na reke + napiwki DLA CIEBIE ( JAK DBASZ TAK MASZ). Facebook Karczma Krynicka. Zachęcamy do wysyłania CV ze zdjęciem wraz z informacją o możliwym terminie rozpoczęcia współpracy.Tel 508911086 508 - pokaż numer telefonu -

OBOWIĄZKI:
* obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami
* przyjmowanie i realizacja zamówień
* budowanie pozytywnych relacji z gośćmi
* dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:
* zatrudnienie w ramach umowy o pracę
* atrakcyjne wynagrodzenie
* miłą atmosferę
* zakwaterowanie w miejscu pracy lub zwrot kosztów dojazdu
* możliwość przyuczenia do zawodu i zdobycia doświadczenia

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Krynica Morska
Zaneta
Na Lento.pl od 01 kwi 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń